KDO JSME A PROČ TO DĚLÁME

Jsme dvě nadšené slečny Míša a Liška. Obě jsme z Brna a naší největší radostí je přinášet do našeho rodného města inspiraci, světlo a radost. Vytvořily jsme bezpečný prostor pro sdílení a objevování nových směrů a podnětů k tomu, abychom společně mohli žít harmonický, naplněný a radostný život. Ten prostor se jmenuje ML - studio a moc rády se s vámi v centru Brna potkáme:)


Na co se u nás můžete těšit?

Vytváříme bezpečné a příjemné zázemí pro to, abychom sem mohli zvát skvělé lektory z celé České republiky u kterých se sami učíme. Můžete nás potkat taky na vlastních seminářích, které vedeme.

Naším záměrem je vytvořit úžasný prostor plný skvělých akcí, který bude fungovat jako nabíječka. Přijdete, uvolníte se, nasajete spoustu nových vjemů a domů budete odcházet rozzáření, nabití a plní energie šířit dál harmonii, světlo, dobrou náladu a radost. Chceme tak rozsvítit celé Brno.

Těšíme se, že budete svítit s námi:)

Miška

Umělkyně, malířka, kreslířka a grafička, vášnivá hráčka LARPů (Life Action Role Play), milovnice přírodních kouzel, kreativních, inspirativních a tvůrčích procesů vice zde www.misadelevis.cz

Po dlouhé snaze začlenit se a nevyčnívat, pochopila že vyčnívat má, chce a bude. A tak se rozhodla být tím kým je, dělat to co umí a co jí baví, žít v radosti a hojnosti a inspirovat svým životem životy ostatních. Láska k Larpům, kde cestuje časem, světy, rolemi a různými životními dramaty jí pomáhá poznávat samu sebe, což je věc o kterou se chce podělit.

Těšit se můžete na LARP workshopy, semináře, arteterapie a mnoho dalšího pro poznávání kým vlastně jsme a jaké hry v životě hrajeme.

"Život je hra, tak si pojď hrát, a zjistíš jak"


Liška

Podnikavá žena, chennelerka, tanečnice, lektorka, pisatelka, milovnice Zelených potravin s vášní pro život.

Za několik let nemocí se rozhodla vzít život do vlastních rukou, být zdravá, krásná a bohatá. I díky tomu se s Míšou vrhla do společného projektu. Nejdřív to byla kniha. Teď studio, kde chce předávat všechny svoje poznatky a zkušenosti.

Těšit se můžete na přednášky, channelingy, taneční meditace...

Více zde : www.lenkaliska.czPravidelné novinky na FB