JIDLEM KU ZDRAVÍ

Chcete jíst zdravě a chutně a nevíte, jak na to? Jaké jsou principy kvalitního stravování? Jak překonat mýty zdravé stravy? Co jsou pevné základy zdravého jídelníčku? Dozvíte se na tomto semináři.

Seminář vede jednotlivé posluchače k zboření osobních mýtů o zdravé stravě. Dále Vás má inspirovat k zdravému stravování a poskytnout návod a možnosti, jak se stravovat chutně a zdravě.


Seminář je koncipován tak, že Vám ukáže cestu ke zdravému chutnému stravování. Probírat se budou jednotlivé druhy surovin, jejich vliv na lidský organismus. Dále důležitost sezóních potravin, způsoby zpracování atd. Co, jak a v jakých dávkách podávat v denním jídelníčku, dále rady a triky na přípravu jídel. Vlastní přístup tomuto způsobu života. Součástí semináře je i ochutnávka zdravých jídel.
Části semináře je diskuze o mýtech spojených se stravováním.

Když jsem se rozhodla změnit své stravování kvůli zdravotním problémům, měla jsem velké štěstí, že jsem kolem sebe měla dost přátel, kteří mi poskytli rady a triky na to jak jíst ku zdraví. Nebýt jich nikdy by se mi to nepodařilo jen s pomocí knih. Jelikož je to už přes sedm let, co jsem toto rozhodnutí učinila. Můj zdravotní stav se výrazně zlepšil a díky tomu vlastně i celý můj život. Dnes je pro mě zdravé a chutné stravování stejně přirozené, jako dýchání a stále odkrývám další nové možnosti ve světě stravy. Ráda bych se o tyto své zkušenosti podělila formou seminíře a mohla tak předat informace a ukázat cestu k chutnému a zdravému životu.

.

Mé tělo je mým nejlepším výživovým poradcem, jen umět pochopit jeho řeč.