CO TVOŘÍME

Rituál versus Rutina

Zařít zase řádně žít a jak? Stačí se rozloučit se se stereotypem. Seminář pojednává o tom, jak z každé činnosti vytvořit svůj osobní rituál a provádět ji vědomě, a tak se i opakující činnost může stát obohacující součástí života.

57 Odstínů barev

Pojďte si užít arteterapeutický den :) svět nemusí být jen černobílý nebo šedý :) pomocí kreativních a tvůrčích metod si ukážeme, jak si vnést do světa barvy :)


Vědomý tanec

Uvolněte své tělo i mysl v rytmu hudby a spontánního pohybu. Nechce se překvapovat vlastním tělem, navnímejte všechny energie, které v něm proudí, abyste mohli volně, s radostí a lehkostí tančit životem.

Chcete jíst zdravě a chutně a nevíte, jak na to? Jaké jsou principy kvalitního stravování? Jak překonat mýty zdravé stravy? Co jsou pevné základy zdravého jídelníčku? Dozvíte se na tomto semináři.

Channeling

Díky channelingu můžete získat odpovědi z energetického pole vesmíru na všechny životní otázky. Během channelingu dochází k uvolnění myšlenkových vzorců a hlubokému energetickému léčení. 

Andělé okamžiku

Víte, že s námi andělé komunikují? Kdy se s anděly setkáváme? Co nám andělé chtějí sdělit? Zajímá Vás andělská tématika?

Přijďte si vyslechnout andělské sdělení.


Vnitřní bojovník

Jak a proč fungují konfliktní situace? Jak se stane, že jsme vyzváni k boji ani nevíme jak? Co se s tím dá dělat? Jak na to? Dobrý základ přijít a zjistit to.

Takhle se to neříká

Naši rodiče nás naučili mnohému, a vděčíme jim za hodně z toho, co umíme. Kolik věcí jsme od nich ale převzali nevědomky? Opravdu si myslíte, že se ve svém vztahu chováte svobodně a originálně?

Hostující lektoři

Prostor radosti sdílíme s našimi přáteli, zářivými dušemi, které u nás tvoří krásné semináře. Inspirujte se od lektorů z celé ČR. 

Sledujte nás na FB